Hieronder staat de teamindeling van alle jeugdteams seizoen 2020/2021. Deze indeling is definitief. De trainers behouden de vrijheid om, in overleg, spelers een team hoger of lager te plaatsen 

 In de loop van de week zal deze indeling ook te zien zijn op de voetbal.nl app en op de website onder de teams.

Bij vragen en/of opmerkingen neem dan contact op met een van de coördinatorenVoor contactgegevens klik hier.

Poema’s- O8 en O9: Jillis Oud 

O10-O11-O12: Patrick Leering 

O13: Arjan van der Steen 

O15: (Interim) Erwin Mattheijsen 

O16-O17-O19: Peter de Vries 

MO13-MO15-MO17: Marja Hartland 

Team: Poema’s 

Team: JO8 

Trainer: Bente Ritsma en Manuela Al 

Leider: nnb 

Trainers: Arne Doornebal en Bob Koeman 

Leiders: Esther Bootsma-Kleiss en Jesse Dijksman

Jasper Siepel *  Kalle Dijksman 
Peicong Zhou  Jurre Stark 
Femke Melchers*  Linus Huygelen 
Daniël Bruins*  Guus Kleiss 
Macey Scheeper*  Karlijn Gaarenstroom 
Seth  Kleiss   
Jibril Lannabi   
Owen van Wageningen   
Vincent Siepel   
Zuhayr Doekhie   
Megan Scheeper   
Yfke Melchers   
spelen ook wedstrijden   

 

Team: JO9-1 

Team: JO10-1 

Trainers/ coaches: Arne Doornebal en Bob Koeman 

Leider: nnb 

Trainers/ coaches: Ruud Kleiss en Amanda Zwart 

Leider: nnb 

Joe Doornebal  Dylan Bredenbeek 
Mats Koeman  Otis Snabel 
Angelo Breuer  Koos Takkenkamp 
Lois Olthof  Bram Kleiss 
Joerie Blokker  Mick van Gasselt 
Mark Olthof  Lovely Kahle 
Bram Bergsma  Sylvie Deyle 
Dana van Mil  Roos Miltenburg 

 

Team: JO11-1 

Team: JO11-2 

Trainer/ coach: Patrick Leering  Trainer/ coach: Bas Emmah 
Vince Dekker  Niels van der Steen 
Cas Leering  Daimey Emmah 
Aiden Hokke  Niek Moraal 
Ferre Cordes  Tyson Hoek 
Imme Oudega  Enes Israfiloglu 
Nick Noom  Devon Thijssen 
Gijs Boelsma  Mees Mooij 
Lou Verkerk  Marley Tanasale 
Shahd Bawadi  Roos Boon 
Sahel Sana  Sanne Daalman 
Razaan Veldwijk  Matthijs den Arend 

 

Team: JO12-1 

Team: JO12-2 

Trainer/ coach: Bas van der Meer  Trainer/ coach: Erik Rijbroek 
Alex Antonov  Joeri den Arend 
Kevin Bakker  Levy Butler 
Timo Cordes  Milan Honig 
Pieter Damminga  Lars Koeman 
Ruben Huitema  Valentijn Meerleveldt 
Tristan Huygelen  Lisa Oosterkamp 
Jermy de Jonge  Stijn van Oostveen 
Robin van der Kieft  Tijn Rijbroek 
Jim Koese  Marcelino Sharoubim 
Thijs van der Meer  Chris Terpstra 
  Juul van Veen 
  Lars de Wit 

 

Team: JO13-1 

Team: JO15-1 

Team: JO15-2 

Trainer/coach: Tom Kitzen  Trainer/ coach: Damian Regter  Trainer: Naomi Lattig 

Leider: nnb 

Hugo Bakker Viggo van Heeringen  Tristan Nijdam 
Berkay Isik  Tim Florijn  Kjell Roberti 
Justin Berger  Dustin Gerrissen  Ben BcBride 
Giovan de Boer  Cas Bekkers  Roman van Tellingen 
Jesper Roberti  Sven Mattheijsen  Rocco Vermeulen 
Sven van der Steen  Mika Zwenne  Martijn Al 
Staz Houtkamp  Yari Zwenne  Teis Braspenning 
Joeri den Arend  Yannick Hilbrink  Hidde Jansen 
Finn Kleimeer  Daan le Compte  Boaz Koning 
Kai Klompmaker  Vince van Bruggen   Klaas van Gelder 
Mickey Veen  Raff Verkerk  Vincent Roos 
Bram van Mil  Jayden Loth  Abel Schomaker 
Mylo Thijssen  Keano van Halderen  Finn Schomaker 
Liam Kleppe    Tycho Willemink 
Bruno Ruikers    Jayson Hoek 
Junior Biriwa     
Daniel Gracia Hooreman     
Melle Cordes     
Elijah     

 

Team: JO16-1 

Team: JO16-2 

Trainer/ coach: Nicky van Es  Trainer/ coach: Maurice Kracht 
Maxim Simondes  Aaron Gort 
Dylan Vlieger  Jorn Poulain 
Michael Slootweg  Finn Mol 
Sebatiano Pagana   Daan Jaspers 
Girailee Sno   Vincent van den Outenaar 
Jaro van Bruggen  Ian Kerssens 
Quinn Doves  Ernst Kuiper 
Kai van der Ven  Ric van Gelderen 
Floris Boelsma  Tijmen Oly 
Raphael Merk  Hidde van Emmerik 
Dylan Hijmering  Sven Holwedel 
Alec Bonnes  Mik Tange 
Mareno Boutens  Viggo Huang 
  Rida Fattah 

 

Team: JO17-1 

Team: JO19-1 

Team: JO19-2 

Trainer/ coach: Gertjan Olie  Trainers/coaches:  Lars Weeteling en Menno Zoon  Trainer: Lars Weeteling en Menno Zoon 

Coaches: Dennis Scholtens 

Colin Zwenne  Rowan Spaarwater  Bram Koomen 
Milan Willems  Ryan Keyer  Thom Stach 
Tobias Faber  Wesley Coret  Sven van Weert 
Jarno Jansen  Max Boom  Sjors Glandorff 
Rens Kuiper  Levi van Maaren  David Scholtens 
Reno Zwenne  Pedro Pereira Santos  Koen de Jong 
Youri Honig  Jordan Frijmersum  Ron van As 
Finn de Ridder  Mitch Pieper  Ryan Kok 
Kiet Mandjes  Jerro Kroon  Sam Wijdenes 
Kik Kiers  Tom de Vries  Mano Timme 
Stijn Rustenburg  Jurre Dennebos  Jack Lagerweg 
Ive van Elst  Tijmen Bosch   
Batuhan Pusat  Martijn Tel   
Mike Keyer  Thomas Andrea   

 

Team: MO13 

Team: MO15 

Team: MO17 

Trainer/coach: Marja Hartland 

Leider: Eric Reitmaier 

Trainer/coach: Sharon de Jong en Lian Vredenburg  Trainer/coach: Andre Ris 
Hala Badawi  Malika Koubaa  Lisa Watzdorf 
Lara Borrie  Maya Sana  Fiene Beekman 
Maartje Brakenhoff  Jolien Eijlander  Angel Kahle 
Daphne Coffa  Lorelai Bakker  Sarah Komen 
Roos Heistek  Mika Heistek  Julia Catucci 
Bodil Hokke  Gwenn Moraal  Nienke Bertholet 
Loes Jongeneel  Guusje Homan  Nikita Bak 
Lindsey Moed  Jasmijn Vriend  Madelief Stolp 
Evy Nibbering  Yara Cordes  Iris Althuis 
Fenna Reitmaier  Marit Koole  Dyan Draijer 
Anouk Verhaal  Daphne Beket  Chrish Breeker 
Salomi Vogel  Jelisa de Jonge  Nikki 
  Pippa Kuiper   
  Mette Abcouwer