Beste Zaandijkers,

Het zal jullie niet ontgaan dat wij de afgelopen weken zijn opgeschrikt door de verschrikkelijke verhalen bij The Voice. Ons medeleven gaat uit naar iedereen die met een dergelijke situatie te maken heeft gehad en respect voor hen die dit vaak na lange tijd durven te uiten. Dat vraagt ongelofelijk veel lef. Wij willen ons  opnieuw nadrukkelijk uitspreken dat wij er samen alles aan zullen doen om (seksueel) geweld, racisme of discriminatie in wat voor vorm dan ook binnen onze club te voorkomen*).

Mocht je toch dergelijke vervelende ervaringen hebben bij onze club, meld dit dan bij het bestuur. Of als je dat liever anoniem wilt doen, dan kun je terecht bij de onafhankelijke vertrouwenspersonen Natascha Weeteling (06-10261593) of Ruud Musman (06-52346536).
Meer informatie vind je bij https://zvvzaandijk.nl/vertrouwenscontactpersoon/

Het Bestuur

*) Informatie hierover vind je bij onze Huis- en Gedragsregels en bij Verklaring Omtrent Gedrag.