Klik op de afbeelding om deze groter te bekijken!

Wil je een keer meetrainen? Neem dan contact op met een van de coördinatoren.

Coördinator Poema's-JO9

Jillis Oud

Jillis.Oud@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO10 - JO12

Patrick Leering

patrick.leering@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO13

Arjan v/d Steen

arjan.van.der.steen@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO14 - JO15

Vacature

vacature@zvvzaandijk.nl

Coördinator JO16-JO19

Peter de Vries

peter.de.vries@zvvzaandijk.nl

Coördinator Meiden

Marja Hartland

marja.hartland@zvvzaandijk.nl