BESTEL NU DE UNIEKE ZVV ZAANDIJK HANDDOEK EN LAAT ZIEN DAT JE EEN ÉCHTE ZAANDIJKER BENT!

Met een heuse clubhanddoekactie bieden we jou de mogelijkheid om een prachtige handdoek aan te schaffen, geheel in stijl van onze club. Naast het feit dat je trotse eigenaar bent van dit collectors item steun je ook je eigen club hiermee. En een deel van de opbrengsten gaat direct naar de clubkas!!

 

Hoe gaat het in zijn werk?

De handdoeken zijn te bestellen vanaf zaterdag 19 september t/m zondag 4 oktober.

  1. Ga naar de website https://www.myclubstore.eu/clubs/zvv-zaandijk/
  2. Op deze webshop pagina van onze club kun je de handdoeken zien en informatie vinden over de actie.
  3. Bestel hier de handdoek(en) en ga naar de betaalpagina.
  4. Reken hier de bestelde handdoek(en) af, waarna ze in productie gaan.
  5. Alle bestelde handdoeken worden ca. 3 weken na sluiting van de shop afgeleverd bij de club. We zullen tegen die tijd verdere informatie geven over hoe en wanneer de bestellingen opgehaald kunnen worden.