Team Tijd Veld Trainer
JO8 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO9 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO10 18:00 – 19:00 A2 Gert-Jan
JO11 18:00 – 19:00 B2 Erik
JO12 18:00 – 19:00 A1 Daninoh
Keepers JO8 – JO11 18:30 – 19:30 TR1 Barry/Remco
Keepers JO12 – JO13 18:45 – 19:45 TR2 Bozenka/Ray
JO13 19:00 – 20:00 A Gert-Jan
MO19 19:00 – 20:00 B1 Bob
JO19 19:00 – 20:00 B2 Arjen
Keepers O15 – O17 19:30 – 20:30 TR1 Bozenka/Ray
Dames 20:00 – 21:30 A Peter
Team Tijd Veld Trainer
JO15 18:00 – 19:00 A Nicky
MO13 18:00 – 19:00 B1 Marja
MO15 18:00 – 19:00 B2 Andre
JO16 19:00 – 20:00 A1 Bart
JO17 19:00 – 20:00 A2 Damian
JO18 19:00 – 20:00 B Lars/Menno
Selectie keepers 19:30 – 20:30 TR Ray
Heren Selectie 20:00 – 21:30 A Franklin/Glenn
Team Tijd Veld Trainer
JO8 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO9 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO10 18:00 – 19:00 A2 Gert-Jan
JO11 18:00 – 19:00 B2 Erik
JO12 18:00 – 19:00 A1 Daninoh
Keepers JO8 – JO11 18:30 – 19:30 TR1 Barry/Remco
Keepers JO12 – JO13 18:45 – 19:45 TR2 Bozenka/Ray
JO13 19:00 – 20:00 A Gert-Jan
MO19 19:00 – 20:00 B1 Bob
JO19 19:00 – 20:00 B2 Arjen
Keepers O15 – O17 19:30 – 20:30 TR1 Bozenka/Ray
Dames 20:00 – 21:30 A Peter
Team Tijd Veld Trainer
JO8 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO9 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO10 18:00 – 19:00 A2 Gert-Jan
JO11 18:00 – 19:00 B2 Erik
JO12 18:00 – 19:00 A1 Daninoh
Keepers JO8 – JO11 18:30 – 19:30 TR1 Barry/Remco
Keepers JO12 – JO13 18:45 – 19:45 TR2 Bozenka/Ray
JO13 19:00 – 20:00 A Gert-Jan
MO19 19:00 – 20:00 B1 Bob
JO19 19:00 – 20:00 B2 Arjen
Keepers O15 – O17 19:30 – 20:30 TR1 Bozenka/Ray
Dames 20:00 – 21:30 A Peter
Maandag
Team Tijd Veld Trainer
JO8 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO9 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO10 18:00 – 19:00 A2 Gert-Jan
JO11 18:00 – 19:00 B2 Erik
JO12 18:00 – 19:00 A1 Daninoh
Keepers JO8 – JO11 18:30 – 19:30 TR1 Barry/Remco
Keepers JO12 – JO13 18:45 – 19:45 TR2 Bozenka/Ray
JO13 19:00 – 20:00 A Gert-Jan
MO19 19:00 – 20:00 B1 Bob
JO19 19:00 – 20:00 B2 Arjen
Keepers O15 – O17 19:30 – 20:30 TR1 Bozenka/Ray
Dames 20:00 – 21:30 A Peter
Dinsdag
Team Tijd Veld Trainer
JO15 18:00 – 19:00 A Nicky
MO13 18:00 – 19:00 B1 Marja
MO15 18:00 – 19:00 B2 Andre
JO16 19:00 – 20:00 A1 Bart
JO17 19:00 – 20:00 A2 Damian
JO18 19:00 – 20:00 B Lars/Menno
Selectie keepers 19:30 – 20:30 TR Ray
Heren Selectie 20:00 – 21:30 A Franklin/Glenn
Woensdag
Team Tijd Veld Trainer
JO8 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO9 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO10 18:00 – 19:00 A2 Gert-Jan
JO11 18:00 – 19:00 B2 Erik
JO12 18:00 – 19:00 A1 Daninoh
Keepers JO8 – JO11 18:30 – 19:30 TR1 Barry/Remco
Keepers JO12 – JO13 18:45 – 19:45 TR2 Bozenka/Ray
JO13 19:00 – 20:00 A Gert-Jan
MO19 19:00 – 20:00 B1 Bob
JO19 19:00 – 20:00 B2 Arjen
Keepers O15 – O17 19:30 – 20:30 TR1 Bozenka/Ray
Dames 20:00 – 21:30 A Peter
Donderdag
Team Tijd Veld Trainer
JO8 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO9 18:00 – 19:00 B1 Rene/Ruud
JO10 18:00 – 19:00 A2 Gert-Jan
JO11 18:00 – 19:00 B2 Erik
JO12 18:00 – 19:00 A1 Daninoh
Keepers JO8 – JO11 18:30 – 19:30 TR1 Barry/Remco
Keepers JO12 – JO13 18:45 – 19:45 TR2 Bozenka/Ray
JO13 19:00 – 20:00 A Gert-Jan
MO19 19:00 – 20:00 B1 Bob
JO19 19:00 – 20:00 B2 Arjen
Keepers O15 – O17 19:30 – 20:30 TR1 Bozenka/Ray
Dames 20:00 – 21:30 A Peter