ZVV Zaandijk en Talento Voetbalschool zullen ook voor de komende drie jaar aan elkaar verbonden zijn, en daar zijn wij erg blij mee. Talento is vorig jaar op ons complex begonnen met trainingen geven aan de jongste jeugd uit de regio op zondagochtend. 

Na een jaartje proefdraaien  zien wij dat Talento en de club elkaar versterken. Onze filosofie komt overheen, dat wij toegankelijk zijn voor iedereen en zich bij ons thuis voelt, talentvol of minder talentvol; het “warme bad gevoel”.

Als tegenprestatie ondersteunt Kevin Wijndal van Talento bij de trainingen van onze jeugd en er zullen in de nabije toekomst clinics gegeven worden onder regie of in samenwerking met Talento. Om het vertrouwen naar elkaar uit te spreken zijn wij en de stichting Beheer Sportpark Schanszicht een meerjarige overeenkomst met Talento aangegaan.

Als extra voordeel kunnen onze jeugdleden met korting! deelnemen aan de trainingen van Talento.

Bart Glandorff (voorzitter ZVV Zaandijk)