De nieuwe sponsors voor het Dames en Heren selectie team!
Oftewel de Vrienden van Zaandijk!

Afgelopen zondag was de dag, alle 5 sponsoren waren uitgenodigd bij de club, om het contract te tekenen voor de komende jaren. Een prachtige zonnige dag, onder het genot van een kopje koffie en heerlijk stukje taart werden de handtekeningen gezet.

 

Wij zijn verheugd jullie kennis te laten maken met de volgende bedrijven:

  • Stuurman & Stuurman makelaars Taxateurs
  • Payt
  • M&T Techniek 
  • Pim Projects
  • DecoLegno

Een prachtige foto met als eerste het heren selectie team volgde, voorafgaand aan de wedstrijd. Aanstaande zondag komt er een officieel dames moment, want helaas spelen zij niet samen hun thuiswedstrijden. Elke sponsor kreeg een eigen wedstrijdshirt ingelijst met eigen logo, deze zullen een mooi plekje in de kantine krijgen. Binnenkort zullen we ze allemaal persoonlijk uitlichten, laten ze weten wie ze zijn, wat ze doen en hun link naar de club.

Klik op de foto hierboven -> voor meer info betreffende Vrienden van Zaandijk

Met vriendelijke groet,

De Sponsor Commissie

Beste clubleden en gasten,

Afgelopen week hebben wij contact gehad met PepsiCo/Duyvis over ons parkeerprobleem bij ZVV Zaandijk. Doordat rondom onze vereniging er een groot tekort is aan parkeerplekken worden er nu vaak auto’s geparkeerd op plekken die daar niet geschikt voor zijn. Met als resultaat dat de vrachtwagens die de fabriek willen bereiken er niet doorheen kunnen.

Naast het feit dat de vrachtwagens PepsiCo niet kan bereiken, wordt hierdoor de situatie rondom onze vereniging ook onveilig. Daarom een oproep aan alle leden:

Kom met de fiets naar de club!

Zowel tijdens de wedstrijddagen als tijdens de trainingsavonden. Op deze manier zorgen we voor een veiligere omgeving en helpen we daarbij ook de situatie rondom PepsiCo.

Alvast bedankt!

Met sportieve groet,
Het bestuur van Zaandijk

Geslaagd Zaandijk Vierluik toernooi


Vrijdagavond 29 augustus was er na vele jaren weer een toernooi bij ZVV Zaandijk. Voor de JO16-1 en JO17-1 was er een Vierluik-toernooi georganiseerd.

De voorbereidingen waren goed verlopen en de velden lagen er prachtig bij, zelfs een “klein” buitje kon de pret niet drukken.

Met tegenstanders als OFC, AGB, Telstar MO17 (met oud-Zaandijk speelsters Lou en Bodil), De Rijp en Forza Almere werd het uiteindelijke een zeer sportieve avond, waarbij de teams aan elkaar gewaagd waren. Het toch talrijke publiek kon zo genieten van meerdere spannende wedstrijden!

In de poule van de JO16 ging AGB er met de 1e prijs vandoor en in de poule van de JO17 was Zaandijk de winnaar.

Mede dankzij de inzet van de vele vrijwilligers en de goed leidende scheidsrechters kunnen we terugkijken op een zeer geslaagd toernooi en start van een mooi seizoen!

Na afloop was iedereen het er dan ook over eens dat het toernooi volgend jaar zeker weer op de agenda komt te staan en misschien dan wel voor meer junioren teams….

 

Namens Rene Roos en
Jeugd Toernooien Commissie Marco van Langelaar
Foto’s: @bartglandorff.photgraphy

 

 

 

We hebben er dit seizoen weer wat nieuwe aanwinsten bij!!

Maak kennis met Nyssa, Danielle, Tippi en Kyra;

Nyssa heeft de overstap gemaakt van KFC naar Zaandijk. Ondanks dat ze uit een voetbalfamilie komt, voetbalt ze zelf nog maar een jaartje. Met haar enthousiasme lijkt het alsof ze ons al jaren kent!

Ook Danielle heeft de overstap gemaakt van KFC naar Zaandijk. We zijn elkaar al vaker tegen gekomen als tegenstanders én in de zaal zelfs met een paar meiden als teamgenoten, maar nu komt ze onze selectie versterken!

Tippi heeft jaren gevoetbald voor DSS en is kortgeleden verhuisd naar de Zaanstreek. Ze heeft ervoor gekozen de Zaandijk dames te versterken en daar zijn we super blij mee!

Kyra heeft ervoor gekozen de overstap te maken van WSV naar Zaandijk. Na jarenlang concurrenten te zijn geweest, zijn we blij haar kwaliteiten in ons team te kunnen gebruiken!

Van harte welkom en heel veel plezier!

Afgelopen zaterdag speelden onder andere de poema’s een spannende wedstrijd tegen KFC!

 

De M0-11 won met 3-1 van SVW, lekker gespeeld meiden.

Benieuwd naar de andere uitslagen van de club? Klik hier

Foto’s : @bartglandorff.photography

Braderie Zaandijk 30 augustus 2025

Zoals vanouds was Club 101 weer samen met de damesafdeling van Zaandijk, gepersonifieerd door Marja, met een kraam aanwezig op de braderie. Zaterdag ochtend leken de weergoden ons in eerste instantie niet goedgezind te zijn, de regen kwam traag maar gestaag naar beneden, echter nog voor 10.00 uur was het droog en kon het feest een aanvang nemen.

’s Morgens om  09.00 moest de kraam worden opgetuigd, maar gelukkig had onze secretaris  de nodige voorbereidingen reeds getroffen en met behulp van Marja en Bob Jan waren ze op tijd klaar voordat de meute  de Lage(n)dijk onveilig kwam maken.

Hans en Bas kwamen de crew in de loop van de ochtend  “versterken”. En het moet gezegd worden, nu val ik in herhaling, het werd weer een feest van herkenning. Vele (Oud)Saendaikers kwamen langs om bij te praten en ouwe koeien uit de sloot te halen.

     

Maar aan alles komt een eind, zo ook aan deze zonovergoten zaterdagbraderie. Zo rond 17.00 werd er opgebroken, Kees en Marja werden hierbij nog geassisteerd door Bob-Jan en unaniem was men van mening dat het een zeer geslaagde dag was geweest. Het uiteindelijke doel was natuurlijk om de aanwas van nieuwe leden te bewerkstelligen en dat is gelukt, de secretaris heeft 3 nieuwe leden kunnen strikken.

Met vriendelijke groet,

Bas van Veen
Club van 101

Ook voor een avond kaarten ben je natuurlijk van harte welkom in de kantine van ZVV Zaandijk. Vanaf vanavond begint het klaverjas seizoen weer in volle gang. Zet de volgende data maar in de agenda, voor een avond vol plezier en leuke prijzen. Gezelligheid achter de bar, een groep enthousiaste kaarters, kortom, dit wil je niet missen!

2025!!
Vrijdag 5 september
Vrijdag 10 oktober
Vrijdag 7 november

2026!!
Vrijdag 9 januari
Vrijdag 13 februari
Vrijdag 20 maart
Vrijdag 24 april
Vrijdag 5 juni

INLOOP : 19.00 uur
START : 19.30 uur
ENTREE : € 3,00 contant

We spelen 3 ronden en hebben voor de eerste 3 winnaars leuke prijzen. Tevens een poedelprijs voor de minst gelukkige van de avond en niet te vergeten ALTIJD een tombola.

Lijkt het je leuk een keer mee te doen? We zien je graag verschijnen!

Met vriendelijke groet,
De Klaverjas Organisatie

(Bestaande uit Jeannette Spijker, Hans en Marianne Janssen, Rene en Conny Maas, Sven en Sasja Willems, Marcel van Egdom en Saskia Dijkstra)

Vrienden van Zaandijk,

ZVV Zaandijk mag met trots en een grote glimlach aankondigen dat we komende seizoenen liefst vijf “Vrienden van Zaandijk” hebben, stuk voor stuk ondernemers, betrokken bij onze mooie vereniging én die zelf allemaal in ons mooie dorp wonen! Mede dankzij hun steun kan ZVV Zaandijk blijven investeren in een bruisende vereniging, waar sportiviteit en gezelligheid voorop staan.

* Stuurman & Stuurman Makelaars Taxateurs
* Payt
* Pim Projects
* M&T Techniek
* DecoLegno

De prachtige nieuwe tenues van de dames- en de herenselectie zijn inmiddels al te bewonderen op de velden.

Namens de gehele vereniging alvast bedankt voor jullie steun en betrokkenheid! Voor de eerste competitie thuiswedstrijd van het eerste heren team op 21 september zullen de contracten op een feestelijke wijze ondertekend worden. Uiteraard volgt daarna een verdere introductie van onze “Vrienden van Zaandijk”.

Hopelijk tot dan!

Beste Zaandijkers,

Voor de leden die zijn of haar wedstrijdshirt nog niet heeft kunnen ophalen bij de club, deze is vanaf heden af te halen bij 11Teamsports in Zaandam. Je geeft op voor welk team je speelt, past het shirt, tekent de bruikleenovereenkomst en je bent klaar om te shinen in je nieuwe wedstrijdshirt.

Heel veel plezier en succes ermee toegewenst!

Met sportieve groet,
Het bestuur ZVV Zaandijk



Klik hier voor de website van 11Teamsports

En hier voor de routeplanner